لینک پرداخت

لینک پرداخت ویژه اینستاگرام و تلگرام

با استفاده از آتی‌لینک، فرآیند دریافت وجوه از مشتریان‌تان را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به سادگی مدیریت کنید.

لینک پرداخت جایگزین مناسبی برای کارت به کارت است.

محدودیت واریز


در لینک آتی‌پی محدودیت واریز وجود ندارد و در هر تراکنش تا سقف ۵۰ میلیون تومان می‌توان پرداخت کرد.

رسید جعلی

در لینک آتی‌پی دیگر از رسید جعلی خبری نیست و افراد مشتری‌نما نمی‌توانند پرداخت جعلی و غیرواقعی انجام دهند.

وبسایت

برای دریافت لینک آتی‌پی شما نیاز به وب‌سایت ندارید و می‌توانید بدون وب‌سایت درگاه پرداخت داشته باشید.

12-L

در لینک آتی‌پی بدون نمایش شماره کارت شما مشتریان‌تان بسیار آسان، سریع و امن پرداخت خود را انجام می‌دهند.

ویژگی‌های آتی‌لینک

امنیت در پرداخت

آتی‌پی، پرداخت یار رسمی و تحت نظارت بانک مرکزی ج.ا.ایران و شاپرک است که پرداختی امن و مطمئن را برای شما و مشتریانتان ایجاد می‌کند. مشتریان شما با اتصال به یک درگاه پرداخت امن و رسمی، اعتماد بیشتری نسبت به کسب و کار شما و خرید خود خواهند داشت.

تسهیم از مبدا تراکنش

اگر نیاز دارید تا درآمد حاصل از فروش، به طور ثابت یا متغیر میان شرکا تقسیم شده و به صورت جداگانه به حساب هر شخص واریز ‌‌شود، می‌توانید از سرویس تسهیم از مبدا تراکنش استفاده نمایید.

تسهیم آنی

آتی‌پی در اولین سیکل پرداخت یاری شاپرک یعنی در کمتر از ۲۴ساعت کاری، با کلیه پذیرندگان خود تسویه می‌کند و نیازی به ثبت درخواست تسویه از سمت پذیرندگان نیست.

اختصاصی‌سازی لینک محصول

با استفاده از آتی‌ لینک می‌‌توانید برای هر محصول فروشگاه خود، یک لینک اختصاصی با مشخصات و قیمت مجزا ساخته و برای مشتریانتان ارسال کنید.

رسید پرداخت پیامکی

شما می‌توانید با فعال کردن سرویس پیامکی، برای هر کدام از تراکنش‌ها یا مجموع تراکنش‌های روز خود، فاکتور و تاییدیه پرداخت دریافت نمایید و به این شکل از تراکنش‌های خود در لحظه باخبر شوید.

گزارش‌گیری لحظه‌ای با پنل مدیریتی

با استفاده از آتی‌ لینک می‌‌توانید برای هر محصول فروشگاه خود، یک لینک اختصاصی با مشخصات و قیمت مجزا ساخته و برای مشتریانتان ارسال کنید.

ثبت اطلاعات مشتریان

با استفاده از آتی لینک آتی پی می‌‌توانید اطلاعات پرداخت‌‌کنندگان خود، مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و توضیحات را دریافت و مشاهده نمایید و از این طریق به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید.

درج لوگو در صفحه پرداخت

شما می‌توانید لوگوی خود را در صفحه پرداخت قرار داده تا مشتریانتان هنگام پرداخت از پرداخت در وجه شما اطمینان خاطر حاصل کنند.

هزینه پایین پرداخت

هزینه دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت برای پذیرندگان کاملا رایگان است. بر خلاف هزینه‌های بالای کارمزد کارت به کارت، مشتریان هنگام پرداخت از طریق لینک شخصی آتی‌پی، تنها ۳۰۰ تومان بابت کارمزد تراکنش پرداخت می‌کنند.

تکمیل فرآیند خرید

مشتریان شما بعد از اتمام پرداخت خود، یک پیامک اطلاع رسانی درباره مشخصات پرداخت موفق خود دریافت خواهند کرد که این رسید بر اعتبار کسب و کار شما نزد مشتریانتان می‌افزاید.

نحوه اضافه کردن لینک پرداخت به اینستاگرام و تلگرام

گذاشتن لینک پرداخت در بیوی شبکه اجتماعی (اینستاگرام و تلگرام)

لینک شخصی خود را می‌توانید در قسمت بیوی شبکه اجتماعی خود (اینستاگرام و تلگرام) قرار دهید و از مشتریانتان بخواهید تا هنگام پرداخت وجوه، از طریق لینک پرداخت اقدام نموده و جهت پیگیری تراکنش، مشخصات خود و توضیحات محصول موردنظرشان را در صفحه پرداخت درج نمایند.

پیج اینستاگرام
استوری اینستاگرام

اضافه کردن لینک پرداخت در استوری

شما به راحتی می‌توانید لینک شخصی خود را در استوری‌ها قرار داده و در صورتی که هر محصول، صفحه پرداخت جداگانه دارد، به این شکل مشتریان را به صفحه خرید هدایت نمایید.

ارسال لینک پرداخت در دایرکت

می‌توانید از ادمین شبکه خود بخواهید در صورت تمایل مشتری به خرید، لینک شما را به صورت دایرکت ارسال نماید.

دایرکت اینستاگرام
فاکتور پرداخت

ارسال لینک پرداخت از طریق پنل مشتریان آتی‌پی توسط پیام کوتاه

شما می‌توانید از طریق پنل مشتریان با درج مبلغ و شماره موبایل توسط پیام کوتاه لینک خود را با سرشماره ۲۰۰۰۰۱۲۳ به مشتریان خود ارسال نمایید.

مراحل درخواست لینک پرداخت آتی‌پی

برای دریافت لینک پرداخت آتی‌پی کافیست سه مرحله زیر را انجام دهید:

        ۱. در سایت آتی‌پی ثبت‌نام کنید.

        ۲. شماره شبای خود را اضافه کنید.

        ۳. درخواست لینک پرداخت خود را ثبت کنید.