شرکت دانش بنیان آتیه داده پرداز نامی آشنا در صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایران است. مجموعه‌ای خوشنام و نوآور که طی بیش از ۱۶ سال فعالیت توانسته اعتماد مشتریان خود در بخش خصوصی و سازمان‌های دولتی و حاکمیتی کشور را جلب نماید و به بهترین شکل ممکن خدمات خود را به ایشان ارائه دهد.
این شرکت در ادامه سیاست های نوآورانه خود و با توجه به سابقه همکاری خود با بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت الکترونیک و سایر فعالان حوزه مالی، از حدود سال ۱۳۹۳ قصد ورود به این بازار را داشته و برای رسیدن به این هدف به مدت ۲ سال به‌روزترین فناوری‌های پرداخت را در کشورهای اروپایی و آمریکایی جستجو کرده است. در نهایت و در سال ۱۳۹۶ به فناوری مورد نظر دست یافته و جهت توسعه و بومی‌سازی آن اقدام به تأسیس یک شرکت در این حوزه نمود.
در نهایت “شبکه همراه آتی‌پی” با سهام عمده آتیه داده پرداز متولد شد تا با به‌کارگیری سرمایه انسانی با تجربه و کارآمد، اولین ارائه دهنده خدمات پرداخت با فناوری BLE (Bluetooth Low Energy) در کشور باشد. در این راستا و از ابتدای مهرماه سال ۱۳۹۷ این شرکت با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) در حال تجاری‌سازی اولین سامانه پرداخت بلوتوث در ایران با نام تجاری “بلوت” می‌باشد.
این شرکت اما در ادامه راه خود و با توجه به سیاست‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) در ارتباط با فناوران مالی تصمیم به دریافت مجوز پرداخت‌یاری نموده و در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ با امضای موافقتنامه به شماره ۹۹۸۴/ص/۹۸ موفق به اخذ این مجوز گردیده و به دنبال آن در حال آماده‌سازی پلتفرم یکپارچه پرداخت خود با نام تجاری “آتی‌پی” جهت ارائه خدمات مختلف پرداخت به مشتریان خود می‌باشد.
شبکه همراه آتی‌پی در کنار فعالیت به عنوان یک بازیگر در صنعت پرداخت الکترونیک کشور، با توجه به سوابق تیم مدیریت خود و نیز تجارب سرمایه‌گذار خود در حوزه خدمات دیجیتال و توانایی این شرکت در مذاکرات بین‌المللی، وارد همکاری با شرکت یونانی GU Group که یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های جهانی در این حوزه می‌باشد، شده و اولین پلتفرم بازاریابی ورزشی را نیز وارد بازار ایران کرده است.

چشم‌انداز:
تبدیل شدن به شرکتی شناخته شده در حوزه فناوری‌های انقلاب چهارم صنعتی در کشور، منطقه و جهان

ارزش‌ها:
پاسخگویی به مشتریان، همکاران و پرسنل
همکاری و تشریک مساعی
چابکی در عین کارآمدی
به‌روز بودن و خلاقیت

مأموریت:
توسعه اولین پلتفرم یکپارچه پرداخت جهت حضور در بازارهای داخلی و بین‌المللی
توسعه خدمات دیجیتال و تعاملی جهت حضور در بازارهای داخلی و بین‌المللی