آتی‌لینک، درگاه پرداخت اینستاگرام و تلگرام

با استفاده از درگاه پرداخت و به کمک پنل مدیریتی آتی‌پی می‌تونید فرآیند فروش فروشگاه خودتون رو در اینستاگرام و تلگرام به راحتی بهبود بدید و فروش‌تون رو چند برابر کنید.

آتی لینک چیست؟

لینک پرداخت شخصی آتی‌پی یک درگاه پرداخت امن بانکی به نام فروشگاه یا نام شخصی شما در اختیارتون قرار میده، شما برای داشتن آتی‌لینک نیاز به داشتن وب
سایت ندارید و می‌تونید برای هر کدام از محصولات فروشگاه خودتون در
اینستاگرام و تلگرام یک لینک پرداخت بسازید و اونو برای مشتریان خودتون
ارسال کنید.

امنیت در پرداخت

یکی از نگرانی‌هایی که در مورد کارت به کارت وجود داره دریافت رسید جعلی و ساختگی از مشتریه. دیگه نیازی نیست که از مشتری خودتون رسید بگیرید به راحتی می‌تونید تمامی پرداختی‌های مشتریان‌تون رو در پنل مدیریت مشاهده کنید.

مدیریت تراکنش‌ها و امور مالی

به راحتی در پنل مدیریتی آتی‌پی، می‌تونید تمامی پرداخت‌های مشتریان خودتون رو به تفکیک محصول و نام پرداخت کننده مشاهده کنید و دیگه نیازی به دریافت فیش واریزی مشتری نداشته باشید.

مدیریت محصولات

در بخش محصولات پنل شما می‌تونید برای هر کدوم از محصولات خودتون یک لینک پرداخت اختصاصی بسازید و برای هر محصول قیمت، نام محصول و میزان موجودی محصول رو مشخص کنید. و برای هر محصول به صورت اختصاصی لینک مربوط به خودش رو برای مشتری ارسال کنید.

افزایش فروش محصولات

دیگه نیازی نیست درگیر ارسال شماره کارت برای هر کدوم از مشتریاتون به صورت جداگانه باشید. به راحتی می‌تونید برای هر محصول لینک اختصاصی خودش رو در صفحه محصول یا در استوری خودتون بزارید تا مشتری بتونه به راحتی و در لحظه پرداخت خودش رو انجام بده.

دریافت اطلاعات از مشتریان

شما با استفاده از پنل آتی‌پی می‌تونید تمامی اطلاعات مشتریان خودتون رو که شامل نام و شماره تماس میشه رو مشاهده کنید.

سقف انتقال وجه

دیگه نگران دریافت مبالغ بالا توسط مشتری نباشید! سقف دریافت وجه توسط درگاه پرداخت آتی‌پی ۵۰ میلیون تومنه!

عضو شدن در آتی‌پی رایگانه و حداکثر کارمزد هر تراکنش با آتی لینک ۳۰۰ تومنه که پرداخت اون به عهده مشتریه. تسویه حساب به صورت روزانه انجام میشه و مدت زمانش کمتر از ۲۴ ساعته.

نظر برخی مشتریان آتی‌پی در مورد درگاه پرداخت اینستاگرام و تلگرام

مدیر بازاریابی بیمه سامان

من برای دریافت مبالغ بیمه بالای ۳ میلیون تومن همیشه مشکل داشتم و با لینک پرداخت آتی‌پی به راحتی می‌تونم این مبالغ رو دریافت کنم و گزارش اونو در پنل مدیریت خودم ببینم.

مدیر فروشگاه سلین آنلاین

یکی از مشکلات مهم ما بررسی فیش‌ها واریز مشتری‌ها بود که خیلی وقت زیادی رو از ما می‌گرفت ما تونستیم با دریافت مبالغ فروش محصولات‌مون از طریق آتی لینک این مشکل رو برطرف کنیم.

مدیر فروشگاه مانکیدز

سرعت در پاسخ‌دهی به مشتری مهم‌ترین اصل ماست. یکی از مشکلاتی که توی این زمینه داشتیم زمان ارسال شماره کارت برای مشتری بود. با آتی لینک دیگه نیازی به ارسال شماره کارت برای مشتری نداریم. ما لینک رو در بیو اینستاگرام خودمون گذاشتیم و مشتری به راحتی با کلیک روی لینک می‌تونه وارد درگاه پرداخت بشه و مبلغ محصول رو به حساب ما واریز کنه.

سریع‌ و آسان آتی لینک دریافت کنید

اگر فروشکاه اینستاگرامی و تلگرامی دارید درگاه پرداخت رایگان خود را همین حالا بسازید